test

Audio a videokonference

- prodej, pronájem, instalace, revize a servis techniky pro audio a videokonference

Zatímco v minulosti bylo s většinou pracovních pozic spojené časté cestování na porady a meetingy, dnes časově náročné přesuny odpadají. Pro spolupráci na dálku se v privátní i státní sféře již standardně používají videokonference, které umožňují zprostředkovat komunikaci s kolegy na druhém konci světa, obchodními partnery i zákazníky. I přes tisícikilometrové vzdálenosti je tak možné na dálku konzultovat důležité profesní postupy a vzdělávat se.

Při zrodu audio a videokonference šlo primárně přenést po síti zvuk a obraz z jednoho místa do druhého a zprostředkovat tak rozhovor mezi dvěma stranami. Dnes však již díky rychlému technologickému pokroku videokonferenční systémy nabízí mnoho dalších funkcí: přenesení obrazu z dokumentové kamery nebo prezentací z PC, zajištění videozáznamu či zprostředkování obrazu z více míst a kamer najednou.

Proč používat videokonference?

Důvodů, proč pořídit techniku pro videokonference do škol, firem i státních institucí je hned několik. Hlavními výhodami při užití pro porady, konzultace s klienty i partnery, prezentace, školení a obecně vzdělávání jsou:

  • komunikace „face to face“ i na vzdálenosti mnoha tisíc kilometrů,
  • úspora financí i času,
  • rychlé a operativní spojení,
  • snadné ovládání,
  • spolehlivé technické řešení.

Služby C-mont v oblasti audio a videokonference

Poskytujeme kompletní služby pro audio a videokonference a s maximálním důrazem na spokojenost našich zákazníků zprostředkujeme návrh, prodej, pronájem i instalaci veškeré techniky pro videokonferenci a další AV a prezentační techniky. A protože jde o sofistikovaná zařízení, pro jejichž správné fungování a dlouhou životnost je nezbytná pečlivá údržba, specializujeme se i na revize a servis. Doporučujeme vám pravidelnou údržbu nezanedbávat a dopřávat technice pro videokonferenci odborně provedenou preventivní kontrolu. V případě zájmu se o vše postaráme za vás. Jako benefit využijte bezplatnou revizi techniky nebo slevu na spotřební materiál.

SEKCE PRO ZÁKAZNÍKY


C-MONT

Na stránkách s tímto logem se zbavíte všech starostí s AV technikou. Jednoduše je přenesete na nás. Vašemu zařízení tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše ...

přejít na web...
C-RENT

Na stránkách s tímto logem získáte spoustu užitečných informací, osvědčených nápadů z praxe a fotogalerií námi realizovaných eventů. Všechny tyto informace Vám umožní zorientovat...

přejít na web...
C-ESHOP

Na stránkách s tímto logem najdete širokou nabídku přípojných míst všech provedení a mnoho potřebného k instalaci projektorů,ozvučení,domácích kin apod.

přejít na web...