test

AV technika - prodej, pronájem, instalace, revize a servis

Naše společnost C-servis se zabývá komplexními službami v oblasti audiovizuální techniky (AV techniky). Nabízíme Vám nejen její prodej, ale i pronájem, opravy, revize a kompletní realizaci audiovizuálního řešení pro Váš dům, hotel, restauraci nebo jakýkoliv jiný objekt. Na českém trhu působíme od roku 2004 a za více než 10 let naší činnosti jsme poskytli profesionální AV služby velkému množství spokojených klientů, včetně velkých a významných firem.

Co je to AV technika?

Pod pojem AV technika patří celá řada různých technických zařízení, s nimiž se ve svém životě běžně setkáváme. Jedná se např. o profesionální ozvučení, mikrofony, projektory, projekční plátna, osvětlení, interaktivní tabule, ale i stolní počítače nebo notebooky. Díky tomu, že s AV technikou máme bohaté zkušenosti a navíc pracujeme s různými značkami, můžeme Vám nabídnout služby přesně na míru podle Vašich požadavků.

Jaké služby naše společnost zajišťuje kromě servisu AV techniky?

Na AV techniku se přímo specializujeme a tak našim klientům nabízíme široké spektrum služeb. Zajišťujeme profesionální osvětlení a ozvučení, velkoplošné projekce, výstavní panely, zvukové i kamerové záznamy a jsme schopni se postarat o kompletní technické zajištění Vaší akce. Provádíme také domácí automatizaci – inteligentní dům. Nabízíme pouze kvalitní a prověřenou AV techniku, kterou si můžete na libovolnou dobu pronajmout nebo rovnou zakoupit. Důležitou součástí našich služeb je kromě realizace také profesionální servis AV techniky – naši zákazníci navíc mají různé výhody, mezi něž patří i pravidelná a bezplatná revize jejich AV zařízení.

Mohlo by Vás zajímat:Servis projektorů

Pro koho je náš servis určený?

Naše služby poskytujeme jednotlivcům i velkým firmám a jsme schopni realizovat vhodné audiovizuální pokrytí jakékoliv akce. Naše AV technika je vhodná nejen pro konferenční sály, kanceláře, hotely, restaurace nebo školy, ale i pro rodinné domy nebo byty. Rádi Vám se vším poradíme a postaráme se o komplexní realizaci Vašeho požadavku. Ať už máte zájem o koupi, pronájem, servis nebo jakékoliv služby spojené s AV technikou, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. C-mont s.r.o., Poděbradská 261/61, 198 00 Praha 9.

Kontaktujte nás

SEKCE PRO ZÁKAZNÍKY


C-MONT

Na stránkách s tímto logem se zbavíte všech starostí s AV technikou. Jednoduše je přenesete na nás. Vašemu zařízení tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše ...

přejít na web...
C-RENT

Na stránkách s tímto logem získáte spoustu užitečných informací, osvědčených nápadů z praxe a fotogalerií námi realizovaných eventů. Všechny tyto informace Vám umožní zorientovat...

přejít na web...
C-ESHOP

Na stránkách s tímto logem najdete širokou nabídku přípojných míst všech provedení a mnoho potřebného k instalaci projektorů,ozvučení,domácích kin apod.

přejít na web...