test

Základ úspěšné akce? Prezentační technika!

Určitě s námi budete souhlasit, že pokud chcete zaujmout návštěvníky vaší prezentace, nabízí se využití vhodné prezentační techniky. Ať už připravujete konferenci, kongres, veletrh, výstavu, seminář, firemní prezentaci, společenskou nebo kulturní akci, vizuální prezentace se může stát neocenitelným pomocníkem. Prostřednictvím kvalitní prezentační techniky udržíte pozornost diváků a zvýšíte výslednou efektivitu celé akce.

Naše společnost C-mont nabízí komplexní služby v oblasti audiovizuální a prezentační techniky. Kromě prodeje vám zařídíme i pronájem, revize, servis a kompletní realizaci prezentačního řešení pro váš dům, byt, hotel, penzion, restauraci, školu, firmu nebo jakýkoli další objekt dle vašeho přání. Na českém trhu fungujeme od roku 2004. Za více než 10 let činnosti naší společnosti jsme poskytli profesionální AV služby četnému množství spokojených klientů, od malých organizací po velké a významné firmy.

Výhody projekční techniky oceníte zejména při prezentacích. Projekční technika dodá vaší prezentaci poutavost, učiní ji interaktivní, názornější a významně zajímavější pro publikum. Pomocí prezentační techniky snadno, pohodlně a efektivně ozvláštníte přednášené informace pomocí grafů, tabulek, obrázků nebo videí.

Co je to prezentační technika?

Pojem prezentační technika zahrnuje rozmanité druhy technických zařízení. S některými se setkáváte v každodenním životě, jiné jsou specifické pouze pro oblast AV prezentační techniky. Řadíme mezi ně projektory, projekční plátna, osvětlení, interaktivní tabule, profesionální ozvučení nebo mikrofony. Mezi prezentační techniku patří pochopitelně i stolní počítače nebo notebooky. Naše bohaté zkušenosti s různými značkami techniky nám umožňují, abychom vám nabídli služby na míru, přesně uzpůsobené vašim požadavkům.

Mezi naše přednosti patří fakt, že nejsme přímým distributorem žádné konkrétní značky. Díky tomu máte u nás jistotu, že vám vždy vybereme projektor, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám. Nebude vám nutit výrobek, na kterém máme největší zájem. Díky instalacím, které zajišťujeme pro distributory, jsme obeznámeni s valnou většinou produktů na našem trhu. Nikoli pouze z prospektů, ale známe je dokonale z praxe a z odborných školení.         

Jistě budete souhlasit s tím, že prezentační technika nepatří mezi levné vybavení firmy či domácnosti. Ideální je, pokud celý svůj projekt svěříte profesionálům z oboru, kteří se o celou zakázku kompletně postarají. Pro správnou a dlouhodobou funkčnost zařízení je nutné zajistit opakované servisní kontroly systému. Díky tomu předejdete případným nepříjemnostem. Naše společnost se zabývá nejen prodejem a pronájmem prezentační techniky. Hlavní oblastí naší činnosti je komplexní řešení od návrhu, přes vypracování projektových podkladů, sepsání stavební připravenosti, až po finální realizaci dohodnutého díla.

Co všechno pro vás C-mont zajistí?

Díky naší specializaci na AV a prezentační techniku nabízíme klientům širokou paletu služeb. Umíme zajistit profesionální osvětlení a ozvučení, velkoplošné projekce, výstavní panely, zvukové i kamerové záznamy. Samozřejmostí je možnost kompletního technického zajištění vaší akce. Naší další specialitou je domácí automatizace, tzv. inteligentní dům.

Všechna AV a prezentační technika, kterou vám můžeme pronajmout nebo prodat, je kvalitní a prověřená. Můžete se spolehnout na její špičkový technický stav. Kromě realizace patří mezi naše služby i profesionální servis. Pro naše klienty máme připravenou celou řadu příjemných výhod. Mezi ty se řadí i pravidelná a bezplatná revize jejich AV zařízení.

Kdo jsou naši zákazníci?

Audiovizuální pokrytí jakékoli akce poskytujeme jednotlivcům, malým firmám i velkým společnostem. Naše AV a prezentační technika se uplatní nejen v konferenčních sálech, salóncích, hotelech, penzionech, restauracích nebo školách, ale také vrodinných domech a bytech.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, budete jistě spokojeni. S radostí vám poradíme a váš požadavek komplexně zrealizujeme. Ať už vás zajímá koupě, pronájem, servis nebo jakákoli jiná služba, která je spojena s AV a prezentační technikou, neváhejte se na nás s důvěrou kdykoli obrátit. Jsme vám plně k dispozici. C-mont s.r.o., Poděbradská 261/61, 198 00 Praha 9.

SEKCE PRO ZÁKAZNÍKY


C-MONT

Na stránkách s tímto logem se zbavíte všech starostí s AV technikou. Jednoduše je přenesete na nás. Vašemu zařízení tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše ...

přejít na web...
C-RENT

Na stránkách s tímto logem získáte spoustu užitečných informací, osvědčených nápadů z praxe a fotogalerií námi realizovaných eventů. Všechny tyto informace Vám umožní zorientovat...

přejít na web...
C-ESHOP

Na stránkách s tímto logem najdete širokou nabídku přípojných míst všech provedení a mnoho potřebného k instalaci projektorů,ozvučení,domácích kin apod.

přejít na web...