test

C-servis - profesionální servis projektorů a mnohem víc

Zajistíme komplexní servis DLP, LCD i LED projektorů všech předních značek, jako BenQ, Acer, Epson, Sanyo, 3M, Proxima, Canon, Dell, HP, NEC, LG a další.

Přehled nabízených služeb:

·        Servis projektorů (data, video, zpětné)

·        Čištění projektorů (data, video, zpětné)

·        Servisní prohlídky pro předcházení poruchám

·        Prodej a pronájem projektorů

·        Prodej nových projekčních lamp pro projektory

·        Dodání náhradních dílů pro projektory

Servis projektorů pro školicí střediska, školy, firmy i státní instituce

Díky pravidelným servisním prohlídkám zamezíme poruchám na všech zařízeních. Předejdete tak nechtěné komplikaci před důležitou prezentací s obchodním klientem, na pracovní schůzce, konferenci či jiné události. Pakliže využíváte více projektorů (například ve školních učebnách), nabízíme speciální programy, v rámci nichž se postaráme o kompletní servis všech AV zařízení.

Pravidelná prohlídka zahrnuje čištění projektorů, výměnu filtrů a projekčních lamp, seřízení přístroje, případně další specifické opravy.

Co dělat při rozbití projektoru? Pronajměte si ho

Nadešel čas důležité obchodní schůzky s vaším klientem, v zasedačce máte odprezentovat výsledky vaší práce a starý dobrý projektor vám vypověděl službu? Po dobu opravy nebo na jednorázovou událost nabízíme pronájem projektorů. Vybrat si můžete z naší široké nabídky modelů předních značek, nebo nás kontaktujte přímo a vybereme projektor přesně podle vašich potřeb.

Servis projektorů bez ohledu na technologii

Provádíme servis projektorů všech typů, ať už se jedná o DLP, LCD nebo LED projektory. V rámci tohoto servisu zajistíme:

·        Mechanické čistění – Projektory vyčistíme od prachu a dalších nečistot, které se usazují v oblasti ventilátoru a ve vzduchovém filtru. Čistý vnitřní prostor a větrací cesty jsou základem pro správné fungování projektoru. Pro důkladné čištění používáme kompresor nebo speciální vysavače.

·        Čištění optických části projektoru – LCD čipy RGB, LCD hranoly, polarizační filtry, DLP, Color Wheel. Optické čočky čistíme za použití kompresoru a antistatických přípravků.

·        Výměna lampy – Lampa patří mezi nejdůležitější, ale také nejnákladnější části projektoru. Každá lampa má životnost několik tisíc hodin, ale při správné údržbě a využívání eko režimů můžete její životnost výrazně prodloužit.

·        Výměna vzduchových filtrů – Vzduchové filtry jsou takové „lapače prachu“, takže čas od času zprostředkujeme jejich výměnu.

·        Výměna poškozených dílů – Opotřebované součástky zajistíme a nahradíme novými.

·        Test funkčnosti projektoru – Projektor zapojíme a jeho funkce ozkoušíme přímo v zátěži. Otestujeme všechny vstupy (VGA, VIDEO, HDMI, S-VIDEO atd.), abyste měli jistotu, že váš projektor je plně funkční a připraven.

·        Výměna DMD chipu

Čištění projektorů

Stejně jako jiná elektronika (herní konzole, notebooky nebo stolní počítače), tak také projektory vyžadují pro správnou funkci a stabilní chod dostatečné chlazení, které ochrání vnitřní komponenty před poškozením v důsledku nadměrného přehřívání.

Projektory jsou chlazeny zejména vzduchem, který však při proudění zanechává v projektoru nečistoty, prach či kouř. Ani ty nejlepší filtry nemohou zcela zamezit vniknutí nečistot a jejich usazení.

Větší znečištění pozná dokonce i běžný uživatel. Obraz začíná ztrácet původní kvalitu, žloutne, ztrácí kontrast a nakonec je viditelný i samotný prach. Mezi další aspekty znečištění patří samovolné vypínání v důsledku přehřívání (nedostatečné chlazení) a rozsvícení výstražné kontrolky.

Obecná pravidla pro čištění projektorů

Servis projektorů je vlastně taková návštěva doktora, kterou by váš projektor měl absolvovat zhruba 2× za životnost lampy (cca 2500 až 3500 hodin provozu), nicméně záleží také na jeho „životním stylu“ a vytížení, přesněji na prostředí, v němž projektor využíváte. Pokud je projektor zapnutí celý den v prašném nebo zakouřeném prostředí (například restaurace), je zapotřebí častější údržba než třeba v seminární místnosti, kde se projektor spustí jednou za týden na 2 hodiny. Správným servisem předejdete možnému snížení kvality obrazu a poškození komponent. Pakliže je projektor nedostatečně chlazen a často se přehřívá, může dojít k prasknutí lampy (nákup nové není zrovna levnou záležitostí), nebo přímo ke vznícení všech nečistot ve vnitřním prostoru (v takovém případě je nutno koupit zcela nový výrobek).

Při pravidelném čištění a běžném používání například doma, kdy si s přáteli chcete vychutnat film nebo sportovní přenos, vám projektor vydrží dlouhé roky až do výměny lampy.

Vlastní čištění pak zahrnuje několik procedur, které jsou náročné na čas a vyžadují určité znalosti technologií.

Spadá sem zejména:

·        Výměny filtrů u projektoru

·        Zajištění a výměna náhradních dílů

·        Čištění za použití kompresoru a speciálního vysavače či chemické čistění antistatickými přípravky

Jakýkoli problém s projektorem vyřešíme za vás nebo s vámi

Mezi nejčastější příčiny nefunkčnosti projektoru patří vadná lampa. Pokud jste si jisti, že je lampa v pořádku, obraťte se na náš servis projektorů. Poskytneme vám náhradní díly a odborné poradenství na základě diagnostiky problému. Opravy projektorů provádíme rychle, avšak v závislosti na dostupnosti náhradních komponent. Proto nás neváhejte kontaktovat, abychom dohodli potřebné termíny a služby - projektor vám můžeme i pronajmout do doby, než bude oprava u konce.

Stačí nám jen napsat typ projektoru a popis závady. V mnoha případech jsme schopni odhalit druh závady a ihned určit rychlost i cenu opravy. Vždy vás budeme kontaktovat o způsobu opravy a možnostech.

Audiovizuální technika je náš denní chleba

Staráme se o servis audiovizuální techniky, protože to umíme. Dlouhé roky se staráme o technické zázemí velkých firem i běžných uživatelů. V našem středu máme zkušené profesionály, kteří z praxe a odborných školení vědí o audiovizuální technice a o nových technologiích hodně. Navíc z instalací pro distributory dobře známe většinu produktů na našem trhu.

V rámci našich služeb poskytujeme servis vašim stávajících přístrojů, ale také prodej nejnovějších modelů od předních značek na poli elektroniky. Naší výhodou je, že nejsme přímým distributorem žádné konkrétní značky, nebudeme Vám tedy vnucovat projektor, na kterém máme největší zájem, ale ten, který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám.

Výhody pro naše klienty

Díky těmto výhodám chtít budete. Pro naše zákazníky máme různé benefity, mezi které paří například bezplatná revize AV techniky, slevy na produkty a další materiál apod. V případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu nás kontaktujte.

SEKCE PRO ZÁKAZNÍKY


C-MONT

Na stránkách s tímto logem se zbavíte všech starostí s AV technikou. Jednoduše je přenesete na nás. Vašemu zařízení tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše ...

přejít na web...
C-RENT

Na stránkách s tímto logem získáte spoustu užitečných informací, osvědčených nápadů z praxe a fotogalerií námi realizovaných eventů. Všechny tyto informace Vám umožní zorientovat...

přejít na web...
C-ESHOP

Na stránkách s tímto logem najdete širokou nabídku přípojných míst všech provedení a mnoho potřebného k instalaci projektorů,ozvučení,domácích kin apod.

přejít na web...