test

Velkoplošná projekce

- prodej, pronájem, instalace, revize a servis techniky pro velkoplošnou projekci

Potřebujete pro vaši firmu zajistit velkoplošnou projekci, která bude kvalitní, spolehlivá a udělá dojem na vaše klienty a obchodní partnery? Naše společnost se na tuto techniku specializuje a patří mezi špičku ve svém oboru.

Jsme odborníci na velkoplošnou projekci

Velkoplošná projekce je něco, v čem se na nás můžete plně spolehnout – disponujeme špičkovým vybavením a máme bohaté zkušenosti s poskytováním profesionálních služeb pro řadu významných klientů.

K čemu se velkoplošná projekce dá využít?

Pro jaké účely se velkoplošná projekce hodí? Možností je celá řada – velkoplošná projekce je ideální zejména pro prezentaci různých výrobků, skvěle se hodí např. na školení, kde perfektně doplňuje mluvený projev školitele, dalším příkladem jsou nejrůznější konference a jiné události, kde je třeba zobrazit informace, obrázky či videa na velkém plátně. Velmi oblíbená je velkoplošná projekce u významných sportovních akcí. Využití je zkrátka velmi široké a projekci lze vždy přizpůsobit podmínkám konkrétního prostoru.

Naše produkty patří mezi technologickou špičku

U některých společností se můžete setkat se zastaralou technikou a vybavením, které už nesplňuje požadavky dnešní doby. U nás ale nic takového nehrozí – disponujeme špičkovými projektory s Full HD rozlišením, speciálními projekčními plátny, jež mají možnost projekce z obou stran a celou řadou dalších projekčních ploch. Vždy tak každému klientovi můžeme nabídnout služby přesně na míru, aby velkoplošná projekce splnila svůj účel a poskytla účastníkům kvalitní obraz a dokonalý zážitek.

Nabízíme široké spektrum služeb

Služby, jež poskytujeme, zahrnují nejen prodej a pronájem velkoplošné projekce, ale také vytvoření kompletního návrhu, instalaci, pravidelné revize a samozřejmě také odborný servis. Rádi vám poradíme s výběrem – je nám jasné, že ne každý se v této oblasti orientuje, a tak vám ochotně doporučíme nejvhodnější řešení. S námi budete mít jistotu, že velkoplošná projekce bude vždy v té nejvyšší kvalitě a bez nepříjemných technických komplikací.

Jaké projektory a techniku vám můžeme nabídnout?

Nabízíme různá řešení velkoplošné projekce – oblíbená je např. projekce řízená pomocí video mixu z režie, dalšími variantami je řízení projekce z kamery, notebooku, PC atd. Záleží jen na vás, o jakou formu budete mít zájem.

U projektorů je samozřejmostí plné HD rozlišení, ale máme i jiné možnosti – např. ultrakrátkou projekci, přední projekci, zpětnou projekci apod. Naše video režie umožňuje připojit hned několik vstupů s HD rozlišením, nabízíme navíc také různá doplňková řešení. K nim patří např. náhledové projekce (ty mohou být i z obrazovek či monitorů, vybrat si lze i jejich umístění – ať už na vysokých panelech nebo naopak u země). Pochopitelně si můžete vybrat z různých velikostí projekčních ploch, podle místa konání akce.

Zajišťujeme také ozvučení a osvětlení akcí a další.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, můžete počítat s plnou podporou našich zkušených pracovníků – zajistíme dopravu, instalaci, obsluhu a vše, co bude potřeba. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte, rádi vám na vše odpovíme a poradíme.

SEKCE PRO ZÁKAZNÍKY


C-MONT

Na stránkách s tímto logem se zbavíte všech starostí s AV technikou. Jednoduše je přenesete na nás. Vašemu zařízení tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše ...

přejít na web...
C-RENT

Na stránkách s tímto logem získáte spoustu užitečných informací, osvědčených nápadů z praxe a fotogalerií námi realizovaných eventů. Všechny tyto informace Vám umožní zorientovat...

přejít na web...
C-ESHOP

Na stránkách s tímto logem najdete širokou nabídku přípojných míst všech provedení a mnoho potřebného k instalaci projektorů,ozvučení,domácích kin apod.

přejít na web...